» Bijemy rekord!

Bijemy rekord!

Co roku WOŚP zaprasza uczniów do wzięcia udziału w próbie pobicia rekordu w jednoczesnym prowadzeniu resuscytacji krążeniowo-oddechowej przez jak największą liczbę osób. 16 października 2018 roku od godz. 12.00 do 12.30 w całej Polsce rozpoczęła się próba pobicia rekordu w jednoczesnym wykonywaniu resuscytacji krążeniowo – oddechowej przez jak największą liczbę osób. Nasza szkoła także przyłączyła się do akcji. Wzięli w niej udział uczniowie klas VII i III b gimnazjum. Każdy uczestnik z wielkim zaangażowaniem wykonywał czynności ratujące życie i wspaniale wywiązał się z tego zadania. Pamiętajmy, że podjęcie akcji ratowniczej jest zawsze lepsze, niż pozostawienie poszkodowanego bez pomocy. Pierwsza pomoc to naprawdę proste czystości, które warto sobie co jakiś czas przypominać.
Organizatorem bicia rekordu był pan Grzegorz Rostkowski.