» Jasełka w naszej szkole

Jasełka w naszej szkole

        Święta Bożego Narodzenia sprawiają, że cały świat chociaż na chwilę się zatrzymuje. Każdy z niecierpliwością czeka na ubieranie choinki, wigilijny stół, śpiewanie kolęd, łamanie się opłatkiem, na możliwość spotkania  z rodziną.

        Ciszę betlejemskiej nocy i radość narodzin przeżywaliśmy w piątek 20 grudnia  za przyczyną uczniów naszej szkoły, którzy wcielili się w postacie biblijne i zwykłych ludzi, wystawiając wyjątkowe przedstawienie artystyczno-wokalne, czyli Jasełka.   Zawarte w programie treści religijne przeplatane kolędami oraz pastorałkami  wytworzyły niepowtarzalny nastrój.    

        Występ wprawił uczestników spotkania w prawdziwie świąteczny nastrój. Uroczystość jasełkowa okazała się bardzo udana, widzowie byli oczarowani magią przedstawienia.