» Bal karnawałowy

Bal karnawałowy

 

Karnawał to od zawsze czas radości i zabawy, także dla dzieci. Pomimo tych dziwnych pandemicznych czasów, w tym roku w naszym przedszkolu 28 stycznia odbył się bal karnawałowy, chociaż ze względu na obostrzenia, wyglądał inaczej niż we wcześniejszych latach.

Przygotowania zaczęły się już kilka dni wcześniej, dzieci chętnie pomagały paniom w dekorowaniu sal na ten szczególny dzień, wszędzie były balony, girlandy i serpentyny.

W czwartek już od rana do przedszkola przychodziły dzieci przebrane za księżniczki, piratów, super bohaterów, było też kilka motylków, jednorożec, pajączek, no i żeby było bezpiecznie pojawili się też policjanci i strażacy. Wszystkie przedszkolaki wyglądały wspaniale, za co serdecznie dziękujemy rodzicom.

Tuż po śniadaniu zaczęła się zabawa, były tańce, zabawy z balonami, konkursy, nie zabrakło również słodkiego poczęstunku. Wszyscy wspaniale się bawili.