» W piątek, 29 stycznia w Klubie Dziecięcym w Suchożebrach odbył się bal karnawałowy. Zabawa była znakomita.

W piątek, 29 stycznia w Klubie Dziecięcym w Suchożebrach odbył się bal karnawałowy. Zabawa była znakomita.

Tego dnia już od rana w klubie pojawiały się kolorowe postacie. Dzieci przebrane były za bohaterów znanych bajek, w sali można było spotkać m.in. wróżki, królewny, mikołaja, misia, strażaka, dinozaura, Zorro  i wiele innych postaci.

W pierwszej kolejności dzieci miały możliwość pozowania do zdjęć grupowych oraz prezentowały swoje stroje indywidualnie. Wspaniały wystrój sali wprowadził wszystkich w radosny nastrój oraz zachęcał do wesołej zabawy. Dzieci świetnie się bawiły uczestnicząc w tańcach wspólnie ze swoimi paniami. Na sali podczas pląsów robiło się kolorowo, wszyscy bawili się wesoło, uśmiech nie znikał z twarzy mimo chwilowego zmęczenia. Bal dzieci zakończyły słodkim poczęstunkiem.