Osiągnięcia uczniów

Konkurs literacki „Książka, którą warto przeczytać” – Gminna Biblioteka Publiczna w Krześlinie 06.03.2020

Kategoria II – klasy II – IV

Miejsce I

Sandra Dytłow kl. 3b

Natalia Dobosz kl. 4

Miejsce II

Alicja Redes kl. 3b


Szkolny konkurs plastyczny „Najpiękniejsza Maska Karnawałowa”

Miejsce I

Julia Zielińska kl. 1b

Miejsce II

Klara Sieklucka kl. 1a

 Miejsce III

Mikołaj Litwiniak kl. 3b

Wyróżnienie

Kinga Adynowska kl. 1a

Oliwia Kucharczyk kl. 1a

Zofia Szmidt kl. Ob


XI Przegląd Kolęd, Pastorałek i Piosenek Świątecznych – Zbuczyn 24.01.20202

Kategoria klasy I – III

Miejsce III

Antonina Sudoł kl. 2

Wyróżnienie

Gabrysia Stasiuk z zespołem tanecznym kl. 2


Szkolny Konkurs Kolęd i Pastorałek „Śpiewajmy Jezusowi” – 12.12.2019

Kategoria soliści

Miejsce I

Nadia Wierzbicka kl. 3a

Miejsce II

Antonina Sudoł kl. 2

Miejsce III

Aleksandra Antoniak kl. 3b

Joanna Zalewska kl. Oa

Kategoria grupy

Miejsce I

Lena Strus, Izabela Strus, Gabriela Stasiuk, Jakub Trębicki, Błażej Anusiewicz kl. 2

Miejsce II

Grupa wokalna z klasy 1a

Miejsce III

klasa Oa


Szkolny konkurs plastyczny „Tysiąc powodów, by czytać”

Miejsce I

Agnieszka Paprocka kl. 7a

Miejsce II

Maja Sudoł kl. 7a

Karolina Stelęgowska kl. 7a

Miejsce III

Michał Rzymowski kl. 7a

Wyróżnienie

Szymon Kudelski kl. 4

Julia Podniesiński kl. 4

Nikola Szczepanik kl. 4

Zofia Sadłowska kl. 6a

Wiktoria Wojewódzka kl. 6a

Ewa Krzewniak kl. 6b

Adam Sarnowski kl. 6b


Szkolny konkurs plastyczny „Mój Przyjaciel  – Pluszowy Miś” 

Miejsce I

Emilia Rzymowska kl. 2

Miejsce II

Weronika Kudelska kl. 1b

Miejsce III

Karolina Kosieradzka kl. 1a

Wyróżnienie

Michalina Chwedoruk kl. 2

Antonina Sudoł kl. 2


Szkolny konkurs literacko – plastyczny „Wiersz o misiu” 

Miejsce I

Emilia Rzymowska kl. 2

Miejsce II

Julia Mikołajewicz kl. 3b

Miejsce III

Lena Jastrzębska kl. 3a

Wyróżnienie

Laura Chmielak kl. 2

Gabrysia Stasiuk kl. 2


Konkurs plastyczny „Kwiaty dla Niepodległej” – Gminna Biblioteka Publiczna w Krześlinie 07.11.2019

Kategoria I – klasy I – III

Miejsce I

Patryk Wilczyński kl. 1a

Miejsce II

Julia Gadomska kl. 1b

Bartosz Leszczuk kl. 1a

Kategoria II – klasy IV – VIII

Miejsce III

Kamil Wilczyński kl. 7a


II Powiatowy Konkurs Pieśni i Piosenki Patriotycznej – Golice 06.11.2019

Kategoria klasy I – III 

Solista:

Miejsce I

Olga Musiatowicz kl. 3a

Miejsce II

Nadia Wierzbicka  kl. 3a

Duet:

Miejsce II

Antonina Sudoł kl. 2

Jakub Trębicki kl. 2


Regionalne Indywidualne Biegi Przełajowe – Siedlce 04.10.2019

Miejsce I

Piotr Wołosiewicz kl. 6b

 

 

 

 

 


Międzynarodowe Zawody Lekkoatletyczne im. Henryka Jakimiaka – Siedlce 26.09.2019

Miejsce I

Piotr Wołosiewicz kl. 6b


Powiatowe Indywidualne Biegi Przełajowe – Żeliszew 24.09.2019

rocznik 2007

Miejsce I

Piotr Wołosiewicz kl. 6b

Miejsce II

Bartosz Przygodzki kl. 6b 

rocznik 2006

Miejsce III

Maja Sudoł kl. 7a

rocznik 2005

Miejsce III

Mateusz Księżopolski kl. VIII

 

 

 

 

 

 

 


Konkurs matematyczny dla klas I – III „Mistrz Matematyki” – 03 – 10.06.2019

Klasa I

Miejsce I

Łukasz Dziewulski

Miejsce II

Kaja Kiesner

Miejsce III

Karolina Próchnicka

Klasa IIa

Miejsce I

Kamil Pałka

Miejsce II

Dawid Krzewniak

Miejsce III

Norbert Andrzejczuk

Klasa IIb

Miejsce I

Alicja Redes

Miejsce II

Gabriela Strus

Miejsce III

Mikołaj Litwiniak

Klasa III

Miejsce I

Julia Rudnicka

Miejsce II

Grzegorz Staszewski

Miejsce III

Matylda Stokłosa


Powiatowy etap konkursu recytatorskiego im. Kornela Makuszyńskiego w Chlewiskach – 27.05.2019 

Miejsce II

Antonina Sudoł kl. I


Gminny etap konkursu recytatorskiego im. Kornela Makuszyńskiego – 23.05.2019

Klasy I- III

Miejsce II

Antonina Sudoł kl. I

Miejsce III

Izabela Strus kl. I

Klasy IV – VI

Miejsce I

Anna Staszewska kl. Vb

Miejsce II

Maja Sudoł kl. VIa


Powiatowe Sztafetowe Biegi Przełajowe – 22.05.2019

Miejsce I

Drużyna chłopców

Miejsce V

Drużyna dziewcząt


Szkolny etap konkursu recytatorskiego im. Kornela Makuszyńskiego – 14.05.2019

Klasy I – III

Miejsce I

Antonina Sudoł kl. I

Miejsce II

Eryk Wach kl. III

Miejsce III

Izabela Strus kl. I

Klasy IV – VI

Miejsce I

Małgorzata Strus kl. IV

Miejsce II

Maja Sudoł kl. VIa

Miejsce III

Anna Staszewska kl. Vb

Wyróżnienie

Aleksandra Aftyka kl. Vb


Powiatowe Eliminacje Ogólnopolskiego Turnieju Bezpieczeństwa w Ruchu Drogowym – 06.05.2019

Miejsce V

Anusiewicz Nikola kl. Va

Kowal Aleksander kl. Va

Sadłowska Zofia kl. Va

Wakuła Kacper kl. Va


X Międzynarodowy Turniej piłki siatkowej w Stoczku Łukowskim – 05.04.2019

Miejsce II

Drużyna chłopców

Miejsce IV

Drużyna dziewcząt


Gminny Konkurs „Tu jest mój dom – Tradycje Wielkanocne” – 04.04.2019

Klasy I – III

Miejsce I

Kaja Kiesner kl. I

Klasy IV – VIII

Miejsce III

Kamil Wilczyński kl. VIa


Szkolny Konkurs Ortograficzny „Mistrz Ortografii Polskiej 2018/19” – marzec 2019

Klasy III – IV

Mistrz Ortografii

Kamil Pałka kl. IV

Wyróżnienie

Adrian Ruciński kl. III

Natalia Czubaszek kl. IV

Klasy V – VI

Mistrz Ortografii

Eliza Bielińska kl. VIb

Wyróżnienie

Maja Sudoł kl. VIa

Klasy VII – VIII i gimnazjum

Mistrz Ortografii

Luiza Postek kl. IIIb

Wyróżnienie

Dominika Kołtun kl. IIIa

Karol Korneć kl. VII


Szkolny konkurs recytatorski „Między wierszami” – 20.03.2019

Miejsce I

Monika Wakuła kl. IIIa gimnazjum

Miejsce II

Oliwia Pieńkowska kl. IIIa gimnazjum

Joanna Staszewska kl. VII

Miejsce III

Kacper Owsianki kl. VIII

Wyróżnienie

Bożena Mikołajewicz kl. VIII


Szkolny konkurs matematyczny „Mistrz matematyki” – 07.03.2019

Miejsce I 

Emilia Szkop kl. IIIb gimnazjum

Miejsce II

Maja Sudoł kl. VIa

Miejsce III

Ewa Krzewniak kl. Vb


Konkurs plastyczny „Najpiękniejsza Maska Karnawałowa” – 15.02.2019

Miejsce I

Karolina Kosieradzka gr Oa

Miejsce II

Natalia Owsianko kl. IIb

Miejsce III

Emilia Rzymowska kl. I


Szkolny konkurs Kolęd i Pastorałek „Śpiewajmy Jezusowi” – 24.01.2019

W kategorii soliści:

Miejsce I

Antonina Sudoł kl. I

Nadia Wierzbicka kl. IIa

Miejsce II

Sandra Dytłow kl. IIb

Kaja Posiadała kl. IIa

Miejsce III

Weronika Mątewka kl. IIb

W kategorii grupy:

Miejsce I

Eryk Wach, Julia Rudnicka, Kornelia Kiesner kl. III

Zespół klasy I w towarzystwie instrumentów perkusyjnych

Miejsce II

Grupa wokalna z klasy I

Olga Musiatowicz, Julia Kowalczyk kl. IIa

Miejsce III

Oddział przedszkolny Oa

Oddział przedszkolny Ob


Powiatowa Gimnazjada w piłce siatkowej – 18.01.2019

Miejsce III

Drużyna dziewcząt

Miejsce IV

Drużyna chłopców


Regionalne Igrzyska Młodzieży Szkolnej LZS w piłce siatkowej dziewcząt – 25.11.2018

Miejsce II

Drużyna


Powiatowy Konkurs Pieśni i Piosenki Patriotycznej w Golicach – 06.11.2018

Miejsce I

duet

Aleksandra Pierzyńska  kl. Vb

Alicja  Antoniak kl. Vb

opiekun Grzegorz Rostkowski

Miejsce III

Olga Musiatowicz kl II

opiekun Ewa Bastecka

Wyróżnienie

Lena Musiatowicz kl. Vb

opiekun Grzegorz Rostkowski


MIMSz – Regionalne Indywidualne Biegi Przełajowe – 11.10.2018

Miejsce II

Dawid Dziewulski kl. Vb


Otwarte Jesienne Biegi Przełajowe w Żeliszewie – 27.09.2018

Miejsce I

Michał Sadłowski kl. IIIa gimnazjum

Miejsce II

Maja Sudoł  kl. VIa

Bartosz Przygodzki  kl. Vb

Miejsce III

Dawid Dziewulski kl. Vb


Międzynarodowe Zawody LA w Siedlcach – 19.09.2018

Miejsce II

Kamil Dmowski kl. VII

Bartosz Przygodzki kl. Vb

Piotr Wołosiewicz kl. Vb

Hubert Dziewulski kl. VIa

Cezary Kaługa kl. VII