Aktualności ze Szkoły Podstawowowej

Wyniki egzaminów ósmoklasisty

03/07/2024

Z dumą informujemy, iż Gmina Suchożebry uzyskała najlepszy wynik z egzaminu ósmoklasisty w powiecie, a szkoła  w Suchożebrach w gminie Suchożebry. Czytaj dalej »

Uroczyste Zakończenie Roku Szkolnego 2023/2024

28/06/2024

21 czerwca zakończyliśmy uroczyście rok szkolny 2023/2024. Obchody tradycyjnie rozpoczęto Mszą Świętą, na której pożegnaliśmy ks. proboszcza Kazimierza Chełstowskiego. Podczas części oficjalnej głos zabrali zaproszeni goście, oraz dyrekcja. Uczniowie, którzy uzyskali świadectwa z wyróżnieniem otrzymali nagrody książkowe lub pieniężne. Czytaj dalej »

Zakończenie roku szkolnego 2023/2024

17/06/2024

WYNIKI OGÓLNOPOLSKIEJ OLIMPIADY PRZEDMIOTOWEJ „OLIMPUS” Z PRZYRODY I GEOGRAFII

17/06/2024

W marcu uczniowie naszej szkoły uczestniczyli w Ogólnopolskiej Olimpiadzie „Olimpus” z przyrody i geografii. Olimpiada miała zasięg ogólnopolski i była testem jednokrotnego wyboru składającym się z 30 pytań. Uczestnik za poprawnie udzieloną odpowiedź otrzymywał 1 punkt, za błędną  -1 punkt. Czytaj dalej »

Lekcja terenowa z przyrody w klasie czwartej

17/06/2024

Lekcja przyrody w terenie, to wspaniała okazja, aby poznawać i badać świat wszystkimi zmysłami, selekcjonując zdobyte informacje i trafnie je wartościując. Uczniowie z klasy czwartej podczas pobytu na łące poszukiwali najczęściej występujące gatunki roślin, oraz określali ich znaczenie dla człowieka. Czytaj dalej »

Dzień Języków Obcych

14/06/2024

11 czerwca 2024r. w naszej szkole odbył się Dzień Języków Obcych. Uczniowie klas 4-8 wzięli udział w wielu konkursach językowych. Uczestnicy zaprezentowali się w pokazie mody europejskiej oraz  zaśpiewali piosenki karaoke w języku angielskim, włoskim, niemieckim, hiszpańskim i francuskim. Czytaj dalej »

Wyniki Konkursu Czytelniczego

11/06/2024

Wyniki  Konkursu Czytelniczego        Konkurs prowadzony był  od września do końca maja 2024r. w dwóch kategoriach: klasy I – III klasy IV – VI      Celem  konkursu była przede wszystkim promocja  czytelnictwa, rozwijanie wyobraźni, a także doskonalenie pięknego czytania. Czytaj dalej »

Wyjazdowy Dzień Dziecka klasy 4 i 5b

10/06/2024

Z okazji Dnia dziecka uczniowie klasy IV i V b pojechali na wycieczkę do kina Helios w Siedlcach na film pt. „Za duży na bajki 2”. Czytaj dalej »

Wycieczka do Białowieży

09/06/2024

Dnia 07.06.2024r. odbyła się wycieczka klas 3 i klasy 1a do Białowieży. Pierwszym punktem programu była  wizyta w Rezerwacie Pokazowym Żubrów, gdzie  uczniowie mieli okazję obserwować zwierzęta  w ich naturalnym środowisku. Czytaj dalej »

Bezpieczne wakacje

07/06/2024

Dzięki uprzejmości pana Daniela Wyżywniaka, uczniowie klasy drugiej 29 maja 2024 r. przypomnieli sobie , jak bezpiecznie spędzić wakacje. Z zaciekawienie i uwagą uczniowie słuchali wiadomości o pracy w straży pożarnej. Czytaj dalej »