Aktualności ze Szkoły Podstawowowej

Dzień Mamy w klasie I

31/05/2023

26 maja 2023 roku uczniowie klasy I a przygotowali dla swoich Mam upominki – drzewka szczęścia. Wierszyki i piosenki pełne miłości, towarzyszyły świętowaniu tego ważnego dnia. Wszyscy uczniowie z niecierpliwością i radością czekali na Dzień Mamy, żeby zaprezentować przygotowane niespodzianki. Czytaj dalej »

XVI Gminny Przegląd Zespołów Tanecznych

19/05/2023

Dnia 17 maja przedszkolaki i uczniowie z Zespołu Oświatowego Suchożebrach wzięły udział w XVI Gminnym Przeglądzie Zespołów Tanecznych pod patronatem honorowym Wójta Gminy Suchożebry.  Organizatorem wydarzenia był Zespół Oświatowy w Krześlinie. Czytaj dalej »

Szkolny Konkurs Piosenki

19/05/2023

Dnia 17 maja 2023r. w naszej szkole odbył się konkurs piosenki dziecięcej uczniów klas I-III będący jednocześnie formą eliminacji do XIX Gminnego Festiwalu Piosenki Dziecięcej w Krynicy. Czytaj dalej »

Wycieczka uczniów klas V i VIb – Wrocław – Sudety – Karkonosze

15/05/2023

W dniach 8-10 maja 2023r. odbyła się szkolna wycieczka uczniów klas V oraz VIb, pod czujnym okiem nauczycieli: p. Beaty Tarach, p. Edyty Ostanek, p. Grażyny Rajkowskiej oraz p. Edyty Filipek. Czytaj dalej »

#LaboratoriaPrzyszłości – długopis 3D

12/05/2023

Podczas Treningu Umiejętności Społecznych korzystaliśmy z nowoczesnych pomocy dydaktycznych – długopisów 3D. Uczeń podsumowując zajęcia stwierdził, że była to super lekcja – inna niż wszystkie. Czytaj dalej »

„Witaj majowa jutrzenko!”

04/05/2023

28 kwietnia 2023 roku w związku ze zbliżającą się 232 rocznicą uchwalenia Konstytucji 3 maja, uczniowie klasy IIIA oraz VIB pod czujnym okiem nauczycieli –  p. Janiny Kowalczyk, p. Beaty Tarach i p. Czytaj dalej »

Konkurs EKO-ZWIERZAK

24/04/2023

Do konkursu Eko- Zwierzak przystąpiło 48 uczniów ze Szkoły Podstawowej w Suchożebrach. Czytaj dalej »

Światowy Dzień Ziemi

24/04/2023

Dnia 21 kwietnia w ramach obchodów Światowego Dnia Ziemi w  naszej szkole odbyło się spotkanie z Panem Dariuszem Cieślikiem z Nadleśnictwa Mordy. W spotkaniu wzięli udział uczniowie klas I-VIII oraz dzieci z oddziałów zerowych. Czytaj dalej »

Cody Rocky z wizytą w klasie III

21/04/2023

Dnia 19 kwietnia 2023r. uczeń klasy VIb Mateusz Biardzki wraz z nauczycielem Edytą Filipek odwiedził młodszych kolegów i koleżanki w klasie III, aby wprowadzić ich w świat programowania i zademonstrować możliwości robotów Cody Rocky. Czytaj dalej »

Wyjazd na spektakl

21/04/2023

W dniu 20 kwietnia klasy I – III wybrały się do Centrum Kultury i Sztuki w Siedlcach na spektakl teatralny „Mała, zielona planeta” w wykonaniu aktorów wrocławskiego teatru Artenes. Czytaj dalej »