Aktualności ze Szkoły Podstawowowej

Dzień Edukacji Narodowej

15/10/2021

   Dzień Edukacji Narodowej jest polskim świętem państwowym, świętem oświaty i szkolnictwa wyższego. Upamiętnia rocznicę powstania Komisji Edukacji Narodowej, utworzonej z inicjatywy króla Stanisława Augusta Poniatowskiego, na mocy uchwały Sejmu Rozbiorowego z dnia 14 października 1773. Czytaj dalej »

Sprzątanie lasu

05/10/2021

28 września klasa VII pod opieką swojego wychowawcy p. Roberta Litwińskiego uczestniczyła w akcji sprzątania lasu. Wystarczył krótki pobyt w lesie i zebrana została ok tona śmieci. Akcję prowadził p. Czytaj dalej »

Akademia Małego Kuchcika

21/09/2021

Stowarzyszenie Ośrodek Kultury i Aktywności Lokalnej w Krzesku wraz z Gminnym Ośrodkiem Kultury w Suchożebrach zaprosili uczniów klas 0-3 do udziału w kulinarnych warsztatach edukacyjnych. Czytaj dalej »

Co stracisz, jeśli się nie spiszesz

20/09/2021

Narodowy Spis Powszechny to wyjątkowa i jedyna na 10 lat szansa, aby Polacy mogli pokazać, jaka naprawdę jest ich sytuacja osobista, rodzinna, zawodowa i mieszkaniowa. Czytaj dalej »

Sąsiedzie, czy już się spisałeś?

20/09/2021

Jeśli masz już za sobą udział w Narodowym Spisie Powszechnym 2021, to bardzo dobrze – zyskałeś Ty i Twoja gmina. Jednak dla przyszłości Twojej „małej ojczyzny” niezwykle ważne jest, aby w Twoje ślady poszli wszyscy inni mieszkańcy gminy. Czytaj dalej »

Witamy gości z USA!

20/09/2021

W dniach 13- 17 września w naszej szkole gościli wolontariusze z USA z organizacji Global Volunteers. Czytaj dalej »

Zebrania z rodzicami

13/09/2021

    W dniach 22-23 września 2021r. (środa, czwartek) o godzinie 16.30 planowane są zebrania z rodzicami. Czytaj dalej »

Miesiąc do końca NSP

06/09/2021

Do końca spisu powszechnego został tylko miesiąc! Nie czekaj do ostatniego dnia września! Narodowy Spis Powszechny Ludności i Mieszkań kończy się 30 września. Zostało już naprawdę niewiele czasu, aby wypełnić obowiązek spisowy. Spis powszechny trwa od początku kwietnia. Czytaj dalej »

Jak spisać się szybko?

06/09/2021

Już wrzesień, a Ty wciąż się nie spisałeś? Sprawdź, jak możesz wypełnić obowiązek spisowy szybko, bezpiecznie i wtedy, kiedy chcesz. Najprostszą i najwygodniejszą metodą jest samodzielne wypełnienie formularza na stronie https://spis.gov.pl/. Logujesz się podając identyfikator PESEL lub przez profil zaufany. Czytaj dalej »

Witaj szkoło!

02/09/2021

Każdy z nas zna to uczucie. Ubieranie się na galowo, stanie na apelu, spotkania z kolegami, którzy po wakacjach są o wiele bardziej opaleni. Początek roku szkolnego to nieodłączna część życia każdego ucznia, która przypada na początek września. Czytaj dalej »