Aktualności ze Szkoły Podstawowowej

06/05/2022

Dnia 14.04.2022 r. w Szkole Podstawowej w Suchożebrach odbył się finał szkolnego konkursu plastycznego „Ziemię kochamy, więc o nią dbamy”. Do konkursu przystąpiło dziewięćdziesiąt pięć osób ze Szkoły Podstawowej w Suchożebrach. Czytaj dalej »

Święto Konstytucji 3 Maja

04/05/2022

Konstytucja to najważniejszy dokument w państwie. Określa między innymi najważniejsze zasady jego funkcjonowania. By ratować upadającą ojczyznę, 3 maja 1791 r. Polacy uchwalili pierwszą w Europie i drugą na świecie nowoczesną konstytucję, która zakładała wiele istotnych reform. Czytaj dalej »

Życzenia świąteczne

13/04/2022

Wyniki rekrutacji

11/04/2022

Lista dzieci przyjętych do klasy I Lista dzieci przyjętych do oddziału przedszkolnego przy Szkole Podstawowej Lista dzieci przyjętych do Przedszkola Publicznego Lista rezerwowa

Akademia Małego Kuchcika w oddziale przedszkolnym

05/04/2022

Uczniowie klasy OA z zapałem i zaangażowaniem pod bacznym okiem Pań prowadzących warsztaty kulinarne, przygotowali pyszne słodkości. Czytaj dalej »

Wyniki rekrutacji

01/04/2022

Lista dzieci zakwalifikowanych do klasy I Lista dzieci kontynuujących wychowanie przedszkolne w oddziale przedszkolnym przy Szkole Podstawowej Lista dzieci zakwalifikowanych do oddziału przedszkolnego przy Szkole Podstawowej Lista dzieci kontynuujących wychowanie przedszkolne w Przedszkolu Publicznym Lista dzieci zakwalifikowanych do przyjęcia do

21 marca Dzień Kolorowych Skarpetek w klasach 1a i 1b.

22/03/2022

Pierwszy Dzień Wiosny i Dzień Wagarowicza to pierwsze, co przychodzi nam do głowy, gdy słyszymy o 21 marca. Jednakże tego dnia obchodzimy również Światowy Dzień Zespołu Downa, nazywanym też Dniem Kolorowej Skarpetki – nie do pary. Czytaj dalej »

Pierwszy Dzień Wiosny

21/03/2022

21 marca był w naszej szkolne nie tylko Pierwszym Dniem Wiosny, ale również Dniem Bez Plecaka. Uczniowie wykazali się ogromną kreatywnością. Czytaj dalej »

Podsumowanie projektu Młodzieżowa akcja na rzecz środowiska

18/03/2022

16 kwietnia 2022 r. w Zespole Szkół Publicznych w Suchożebrach odbyła się konferencja podsumowująca projekt „Młodzieżowa akcja na rzecz środowiska” organizowany przez Fundację Śmiałka. W spotkaniu prowadzonym przez p. Czytaj dalej »

Dzień Solidarności z Ukrainą

18/03/2022

  10 marca 2022 r. w szkole odbył się Dzień Solidarności z Ukrainą. Szkolne Koło Wolontariatu prowadziło sprzedaż ciasta w Kawiarence. Pyszne słodkości cieszyły się ogromnym zainteresowaniem wśród uczniów. Dziękujemy rodzicom za zaangażowanie się w organizację Kawiarenki. Czytaj dalej »