Aktualności Klubu Dziecięcego

Jasełka dla mieszkańców

09/01/2023

6 stycznia 2023r. w Święto Trzech Króli, po przerwie związanej z pandemią udało nam się wrócić do tradycji wystawiania jasełek dla społeczności lokalnej przez uczniów ZSP w Suchożebrach. Czytaj dalej »

Zaproszenie

03/01/2023

Dyrekcja Zespołu Szkół Publicznych w Suchożebrach, nauczyciele i uczniowie serdecznie zapraszają wszystkich rodziców i mieszkańców na Jasełka, które wystawione będą 6 stycznia 2023 roku o godzinie 18.00 na hali sportowej. Czytaj dalej »

Życzenia świąteczne

21/12/2022

Dyrekcja Zespołu Szkół Publicznych w Suchożebrach oraz cała społeczność szkolna życzy Państwu zdrowych, radosnych i pełnych miłości Świąt Bożego Narodzenia. A nadchodzący Nowy Rok  2023 niech obdarzy samymi sukcesami. Czytaj dalej »

Mikołajki

08/12/2022

Do wizyty św. Mikołaja grupa krasnoludków przygotowywała się kilka dni. Dzieci zapoznały się z postacią Mikołaja wykonując pracę plastyczną oraz wspólnie ubrały choinkę, aby w sali zapanowała świąteczna atmosfera. W dniu Mikołajek każde dziecko miało na sobie czerwony element garderoby. Czytaj dalej »

Zwierzęta mieszkające na wsi

05/12/2022

„Zwierzęta mieszkające na wsi” – tym tematem grupa krasnoludków zajmowała się w pierwszym tygodniu grudnia. Dzieci poznały zwierzęta mieszkające na wiejskim podwórku przy pomocy różnorodnych form, metod i środków dydaktycznych. Czytaj dalej »

Dzień Pluszowego Misia

30/11/2022

Trudno sobie wyobrazić dzisiejszy świat bez Pluszowego Misia. Jest towarzyszem dzieci i dorosłych w świecie beztroskiej zabawy oraz przyjacielem – powiernikiem największych sekretów i tajemnic. Czytaj dalej »

Dzień Kredki

28/11/2022

22 listopada nasze maluchy obchodziły Dzień Kredki. Święto to wiąże się z najmłodszymi, bowiem to dzięki kredkom mogą one wyrazić swoje myśli i uczucia. Rysowanie rozwija wyobraźnię, więc tym bardziej warto zachęcać dzieci do tej świetnej zabawy. Czytaj dalej »

Jesienna ścieżka sensoryczna

18/11/2022

16 listopada w naszym klubiku odbyły się zajęcia sensoryczne. Ścieżka sensoryczna została stworzona przez panie opiekunki, które wykorzystały do niej dary pani jesieni (ususzone liście, kasztany, żołędzie). Czytaj dalej »

Przygotowanie do sesji zdjęciowej i zapoznanie z pracą fotografa

15/11/2022

14 listopada grupa krasnoludków miała przyjemność udać się na profesjonalną sesje zdjęciową. W związku z tym panie opiekunki postanowiły opowiedzieć dzieciom o pracy pana fotografa. Przed sesją zdjęciową miała miejsce pogadanka podczas, której dzieci dowiedziały się o pracy fotografa. Czytaj dalej »

Dzień jeża – ,,Jeże swoje święto mają – dzieci o nich pamiętają”

14/11/2022

10 listopada nasze maluchy obchodziły dzień jeża. W tym dniu dzieci uczestniczyły w zabawach, tańcach i pląsach związanych z tym kolczastym zwierzakiem. Dzieci poznały wiele ciekawostek z ich życia, jak i zapoznały się z ich wyglądem. Czytaj dalej »