Aktualności Klubu Dziecięcego

„Poznajemy warzywa”

03/12/2023

Jesień to bogactwo warzyw i owoców. W tym tygodniu nasi klubowicze poznawały smaki, zapachy, kolory i kształty swoich ulubionych warzyw Wykonały wspólną prace plastyczną pt. „Burak”. Czytaj dalej »

„Andrzejkowe Czary-Mary”

29/11/2023

Andrzejki są czasem zabawy i radości, wróżb, magii i oczywiście lania wosku, z którego można przeczytać przyszłość. Taki dzień obchodziliśmy w naszym Klubie 29 listopada. Tego dnia nasze maluchy odwiedziła wróżka, która czarowała swoją magiczną różdżką. Czytaj dalej »

„Dzień Pluszowego Misia”

28/11/2023

Duże, małe, puchate, mięciutkie, kolorowe to ulubieńcy i najlepsi przyjaciele dzieci – pluszowe misie .  To właśnie ich święto obchodziliśmy w naszym Klubie 24 listopada. W tym dniu wszystkie dzieci przyniosły swoje ukochane misie. Czytaj dalej »

„Dzień Kredki”

23/11/2023

„Kolorowe kredki w pudełeczku noszę Kolorowe kredki bardzo lubią mnie Kolorowe kredki, kiedy je poproszę Namalują wszystko co chce!”. 22 listopada w naszym Klubie obchodziliśmy „Dzień Kredki”. Rysowanie to wielka frajda i ważny trening dla małego dziecka. Czytaj dalej »

21 listopada Światowy Dzień Życzliwości

21/11/2023

,, Bądź życzliwy na co dzień nie od święta. Niech twoja buzia będzie zawsze uśmiechnięta „. Czytaj dalej »

Owoce

21/11/2023

W tym tygodniu grupa krasnoludków poznawała owoce zmysłami wzroku, dotyku, węchu a przede wszystkim smaku. Maluchy dowiedziały się jak ważne jest jedzenie owoców i jaki wpływ ma to na nasze zdrowie. Czytaj dalej »

„11 listopada -Narodowe Święto Niepodległości”

10/11/2023

10 listopada w naszym Klubie odbyły się zajęcia patriotyczne z okazji Narodowego Święta Niepodległości. Maluchy wykonały wspólną prace plastyczną, wyklejając kontury mapy Polski kawałkami bibuły w barwach narodowych. Czytaj dalej »

Dzień Postaci z Bajek

09/11/2023

8 listopada w naszym klubie świętowaliśmy Dzień Postaci z Bajek. Nasze maluchy jak na krasnoludki przystało przebrały się za te postacie, a jedna z opiekunek za Królewnę Śnieżkę. Dzieci tego dnia świetnie się bawiły . Czytaj dalej »

Jesienna ścieżka sensoryczna

09/11/2023

7 listopada nasze maluchy uczestniczyły w zajęciach sensorycznych do których wykorzystaliśmy wszystkie zgromadzone dary jesieni – kasztany, liście, żołędzie, szyszki. Czytaj dalej »

Dzień Dyni

02/11/2023

31 października w naszym Klubie odbył się Dzień Dyni, który rozpoczęliśmy od małej sesji zdjęciowej, w pięknej scenerii z dyniami w roli głównej. Wspólnie uczestniczyliśmy w zajęciach, podczas których poznaliśmy zdrowe i urodziwe warzywo, jakim jest dynia. Czytaj dalej »