Aktualności Klubu Dziecięcego

Dzień Ziemi

25/04/2023

Światowy Dzień Ziemi obchodzimy 22 kwietnia. Wymyślono go po to, by miliardy ludzi pochyliły się nad losem naszej planety. W związku z tym grupa krasnoludków poszerzyła swoją wiedzę na temat dbania o naszą planetę. Czytaj dalej »

„Kwiecień plecień, bo przeplata…” – kwietniowa ścieżka sensoryczna

21/04/2023

19 kwietnia podczas zajęć sensorycznych maluchy chodziły po kałużach trzymając w ręku kolorowe parasole. Zabawa miała na celu zapewnić dzieciom rozrywkę, ale także pobudzić rozwój zmysłów: dotyku, wzroku i układu nerwowego. Czytaj dalej »

Dzień aktywności na świeżym powietrzu – kolorowy zawrót głowy

19/04/2023

Kolorowy zawrót głowy, czyli zabawy z chustą animacyjną w grupie krasnoludków. 17 kwietnia maluchy wraz z opiekunkami wybrały się na orlik szkolny, aby wspólnie pobawić się w zabawy ruchowe z chustą animacyjną i piłkami. Było mnóstwo kolorów i świetnej zabawy. Czytaj dalej »

Dzień czekolady

17/04/2023

12 kwietnia w naszym żłobku obchodziliśmy najsłodszy dzień w roku, a mianowicie – Dzień czekolady. Tego dnia maluchy oglądały filmik edukacyjny, z którego dowiedziały się w jaki sposób powstaje czekolada. Następnie miały okazje skosztować rożnego rodzaju czekolad. Czytaj dalej »

Wyniki rekrutacji – Klub Dziecięcy

17/04/2023

Lista dzieci przyjętych do Klubu Dziecięcego Lista rezerwowa

Święta Wielkanocne

13/04/2023

4 kwietnia nasze maluchy rozpoczęły przygotowania do Świąt Wielkanocnych. Tego dnia wykonały prace plastyczną pt. „Kolorowe pisanki” techniką stemplowania. Kolejnego dnia klubowicze podczas zajęć dydaktycznych mieli za zadanie pomalować kartę kredą na której był ukryty rysunek związany z tematyką wielkanocną. Czytaj dalej »

Nadeszła wiosna

06/04/2023

Na początku kwietna nasi klubowicze poszerzali swoją wiedzę na temat wiosny i jej cech charakterystycznych.  Związku z tym nasze maluchy wraz z opiekunkami stworzyły gniazdo dla bocianów, które ozdobiło naszą salę. Kolejnego dnia dzieci uczestniczyły w zajęciach pt. Czytaj dalej »

Wstępne wyniki rekrutacji – Klub Dziecięcy

06/04/2023

Rodzice dzieci zakwalifikowanych do przyjęcia do Klubu Dziecięcego w Suchożebrach zobowiązani są do 14 kwietnia 2023r. złożyć w sekretariacie szkoły potwierdzenie woli zapisu dziecka do klubu. Czytaj dalej »

Przedstawienie pt. „Wiosna”

31/03/2023

30 marca nasze maluszki zostały zaproszone przez uczniów klasy IIIb na przedstawienie pt. „Wiosna”. Dzieci z zaciekawieniem oglądały występ starszych kolegów i koleżanek. Na zakończenie była wspólna zabawa przy wiosennej muzyce. Czytaj dalej »

Poszukiwanie wiosny oraz Wiosna w ogrodzie

24/03/2023

22 marca grupa krasnoludków uczestniczyła w zabawie dydaktycznej pt. „ Poszukiwanie Wiosny” przy użyciu lampki i latarek.  Zabawa przy użyciu latarek ćwiczy spostrzegawczość oraz wzbogaca zasób słownictwa. Czytaj dalej »