Aktualności Klubu Dziecięcego

„Dzień Mamy i Taty”

28/05/2024

. W minionym tygodniu maluchy przygotowywały się do Święta Mamy i Taty. Zainspirowane tymi ważnymi świętami uczestniczyły w zajęciach związanych z rodzicami. Jedną ze wspólnych zabaw było dopasowywanie odpowiedniego przedmiotu należącego do mamy lub taty. Czytaj dalej »

„Dzień Dziecka”

27/05/2024

27 maja nasze krasnoludki świętowały już Dzień DzieckaJak co roku odwiedziła nas mobilna sala zabaw Animekbus. Dzieci bawiły się świetnie korzystając z atrakcji znajdujących się wewnątrz autobusu. Zakończeniem beztroskiej zabawy było łapanie baniek mydlanych. Czytaj dalej »

„Dzień Żółwia”

25/05/2024

23 maja w naszym Klubie obchodziliśmy Dzień Żółwia. Tego dnia nasze maluchy mogły poznać bliżej te niezwykłe zwierzątko przy pomocy stworzonej makiety. Dzięki makiecie żółwia dzieci mogły zaobserwować jego wygląd oraz sposób poruszania się. Czytaj dalej »

„Zwierzęta żyjące na majowej łące”

20/05/2024

  W minionym tygodniu grupa krasnoludków poznawała zwierzęta żyjące na majowej łące. Maluchy śpiewały piosenki oraz wykonały pracę plastyczną usprawniającą motorykę małą. Uczestniczyły w zabawie dydaktycznej na podstawie wiersza K. Beluch ” o zagubionych kropkach”. Czytaj dalej »

„Majowa łąka”

13/05/2024

W minionym tygodniu grupa krasnoludków uczestniczyła w zajęciach plenerowych. Tematem zajęć była „Majowa łąka”. Dzieci pod czujnym okiem opiekunek zbierały majowe kwiaty z których wspólnie stworzyły obraz majowej łąki. Zakończeniem zajęć była wspólna zabawa z chusta animacyjną na świeżym powietrzu. Czytaj dalej »

„Uchwalenie Konstytucji 3 Maja”

01/05/2024

Dziś w naszej szkole obchodziliśmy święto uchwalenia Konstytucji 3 Maja. Z tej okazji odbył się apel, którego głównym celem było upamiętnienie rocznicy uchwalenia Konstytucji i rozwijanie poczucia przynależności narodowej u naszych małych patriotów. Czytaj dalej »

Koncert Zespołu Pieśni i Tańca „Sokołowianie”

30/04/2024

W dniu 29.04.2024r. gościliśmy w naszej szkole ZPiT „Sokołowianie” . Zespół przepięknie zaprezentował polskie tańce narodowe i regionalne. Występom towarzyszyły również pieśni patriotyczne. Oprawę muzyczną przygotowała kapela pod kierownictwem Kazimierza Soszki . Czytaj dalej »

„Dzień Ziemi w Klubiku

26/04/2024

22 kwietnia na całym świecie obchodzone jest wyjątkowe święto- Międzynarodowy Dzień Ziemi W związku z tym nasze maluchy przez cały tydzień uczyły się jak ważne jest dbanie o naszą planetę. Dzieci nauczyły się zasad prawidłowej segregacji odpadów. Czytaj dalej »

„Światowy Dzień Książki”

23/04/2024

W związku ze Światowym Dniem Książki maluchy z Klubu Dziecięcego odwiedziła Pani Dyrektor Gminnej Biblioteki Publicznej w Krześlinie, Aneta Wyżywniak oraz Pani Magda Gotowicka pracownik Gminnego Ośrodka Kultury w Suchożebrach. Panie przyniosły ze sobą książeczki, które przeczytały dzieciom. Czytaj dalej »

02.05.2024r.

19/04/2024