Aktualności z Przedszkola

Światowy Dzień Kosmosu

29/05/2023

21 maja obchodziliśmy Światowy Dzień Kosmosu, który ma na celu zachęcanie do poznawania i odkrywania tajemnic Wszechświata. Dlatego w tym tygodniu przedszkolaki dowiedziały się czym jest kosmos, jak wygląda i gdzie on tak właściwie jest. Czytaj dalej »

Dzień Mamy

25/05/2023

Piękny uśmiech, dobre serce; wszystko umie zrobić sama. Kocha mnie najbardziej w świecie. To jest właśnie moja mama. Drogie mamy naszych przedszkolaków! Z okazji Waszego święta dzieci składają Wam życzenia: Zdrowia, sił i codziennej radości, Matczynej miłości i cierpliwości. Czytaj dalej »

Światowy Dzień Pszczół

22/05/2023

20 maja obchodzony jest Światowy Dzień Pszczół. Z tej okazji dzień wcześniej w naszym przedszkolu przeprowadzone zostały działania, których celem było budzenie świadomości u dzieci na temat pożyteczności pszczół. Czytaj dalej »

Z tańcem przez wieki

20/05/2023

17 maja dziewczynki z naszego przedszkola uczestniczyły w XVI Gminnym Przeglądzie Zespołów Tanecznych, który odbył się w Zespole Oświatowym w Krześlinie. Ula, Nikola, Blanka, Zosia, Lilianka i Oliwka zaprezentowały się w Tańcu Motyli. Czytaj dalej »

SPACER Z FLAGAMI

28/04/2023

W piątek, przed majowymi świętami, nasze przedszkolaki uczciły Dzień Flagi spacerem z własnoręcznie wykonanymi flagami. Przez cały tydzień uczyliśmy się: co to znaczy być patriotą, jakie są nasze narodowe symbole i gdzie znajduje się nasz kraj w Europie. Czytaj dalej »

Moja planeta, to mój dom

24/04/2023

Ostatni tydzień w naszym przedszkolu upłynął na rozważaniach „Jak dbamy o naszą planetę?” Uczyliśmy się, w jaki sposób chronić środowisko i co robić by być eko. Przedszkolaki poznawały znaczenie bardzo trudnych słów, jak ekolog, recykling, farma wiatrowa czy fotowoltaiczna. Czytaj dalej »

GIMNASTYKA DOBRA SPRAWA, DLA NAS WSZYSTKICH TO ZABAWA!

21/04/2023

Ruch jest takim przejawem życia, który towarzyszy człowiekowi od chwili narodzin. Aktywność fizyczna jest szczególnie ważna u dzieci, które znajdują się w fazie intensywnego wzrostu, wzmacniania i doskonalenia, dlatego powinna być rozwijana już od najmłodszych lat. Czytaj dalej »

SPOTKANIE Z ORNITOLOGIEM

14/04/2023

13 kwietnia w naszym przedszkolu gościliśmy ornitologa Pana Ireneusza Kaługę, który opowiedział dzieciom o swoim zawodzie i wielkiej pasji, jaką darzy bociany. Czytaj dalej »

Wyniki rekrutacji

13/04/2023

Lista dzieci przyjętych do klasy I Lista dzieci przyjętych do oddziału przedszkolnego przy Szkole Podstawowej Lista dzieci przyjętych do Przedszkola Publicznego Lista rezerwowa

Na pisance kolorowej ślemy Wam życzenia!

06/04/2023

Na pisance kolorowej ślemy Wam życzenia! Dużo zdrowia pomyślności i marzeń spełnienia. Niech baranek wielkanocny szczęście Wam przyniesie! Niech się wszyscy uśmiechają w świątecznym okresie! Z okazji zbliżających się Świąt Wielkanocnych nasze przedszkolaki odwiedził ZAJĄCZEK WIELKANOCNY. Czytaj dalej »