Aktualności z Przedszkola

KRASNALI GROMADKA DLA BABCI I DZIADKA

16/02/2024

9 lutego w naszym przedszkolu odbyła się uroczystość z okazji Dnia Babci i Dziadka. Po powitaniu i życzeniach Pani Dyrektor Agnieszka Budek zapowiedziała naszych małych aktorów. Dzieci wystawiły piękne, humorystyczne przedstawienie o tym jak krasnale chciały pomóc babciom i dziadkom. Czytaj dalej »

Energia Odnawialna

05/02/2024

2 lutego przedszkolaki i uczniowie klas 0-4 naszej szkoły wzięli udział w  programie edukacyjnym pt: „Energia Odnawialna”. Dowiedzieliśmy się, co to jest OZE, czyli odnawialne źródła energii, oraz w jaki sposób można wykorzystać je w codziennym życiu. Czytaj dalej »

Kodowanie

24/01/2024

Innowacji ciąg dalszy! Tym razem „Zimowe kodowanki” Przedszkolaki miały okazję zmierzyć się z zakodowanymi wierszykami, odbiciem lustrzanym i zimowym sudoku. Było bardzo pracowicie, interesująco i edukacyjnie. Czytaj dalej »

Dzień Bałwana

22/01/2024

Dzień Bałwana zaskoczył nas deszczem, ale naszym przedszkolakom nie przeszkodziło to w stworzeniu bałwanków w sali. Czytaj dalej »

Mała Orkiestra Dni Naszych

15/01/2024

,,Wyrzuć focha, świat Cię kocha!”           to myśl przewodnia koncertów zespołu ,, Mała Orkiestra Dni Naszych”, które odbyły się 12 stycznia 2024 r. w naszej szkole. Czytaj dalej »

Kolorowy Bal Karnawałowy Przedszkolaków

07/01/2024

Kolorowy Bal Karnawałowy Przedszkolaków 5 stycznia wszystkie dzieci z naszego przedszkola zamieniły się w piękne bajkowe postacie, które bawiły się na balu karnawałowym. Była wesoła zabawa, nietypowe konkurencje, sztuczny śnieg, bańki mydlane i niezapowiedziani gości… Zapraszamy do relacji. Czytaj dalej »

Była noc, ciemna noc!

22/12/2023

21 grudnia nasze przedszkolaki wprowadziły swoje rodziny i część szkolnych dzieci w prawdziwie świąteczny nastrój, wystawiając jasełka. Czytaj dalej »

Mikołajki i Choinka

07/12/2023

Dziś nasz Święty Mikołaju, pięknie Cię witamy! Zajmij miejsce między nami, to Ci zaśpiewamy! Takim wierszem i piosenkami dzieci z naszego przedszkola witały Mikołaja, który bardzo chętnie spędził z nimi czas. Było tak wesoło, że nawet odwiedził nas dwa razy! Czytaj dalej »

Konkurs „Świąteczna Kartka”

07/12/2023

Konkurs „Świąteczna Kartka” rozstrzygnięty ! Komisja w składzie Pani Dyrektor Agnieszka Budek i Wicedyrektor Paula Nasiłowska podczas oceny brała pod uwagę zgodność z tematyką konkursu, pomysłowość, estetykę i samodzielność wykonania pracy. Czytaj dalej »

Akademia Małego Kuchcika

07/12/2023

4 grudnia odbyły się w naszym przedszkolu warsztaty świąteczne z Akademią Małego Kuchcika. Tym razem dzieci robiły i ozdabiały pyszne, zielone gofry w kształcie choinki oraz własnoręcznie wykonały ozdobę świąteczną w kształcie bombki. Było pysznie, wesoło i świątecznie. Czytaj dalej »