Szkolna Grupa Teatralna „Ulańce”

Za nami kolejne warsztaty aktorskie prowadzone przez pana Marka Ravskiego. Uczestnicy zajęć mieli okazję rozwijać swoje zdolności aktorskie pod okiem wszechstronnego artysty. Pan Marek udzielił „Ulańcom „cennych wskazówek, które młodzi aktorzy z pewnością wykorzystają podczas pracy nad swoim najnowszym przedstawieniem.Już 9 grudnia na scenie Mazowieckiego Instytutu Kultury w Warszawie odbędzie się premiera spektaklu ” Opowieść wigilijna” przygotowywanego przez szkolną grupę teatralną Ulańce.

                     


10 grudnia 2022r. w Mazowieckim Instytucie Kultury w Warszawie odbyła się gala podsumowująca działalność grup teatralnych w ramach projektu ” Mój teatr”. Naszą szkołę reprezentowała grupa teatralna Ulańce w składzie: Olga Musiatowicz, Olga Bielińska, Nadia Wierzbicka, Lena Jastrzębska, Klaudia Paciorek, Aleksandra Mazurek, Julia Kowalczyk, Adrian Ruciński oraz Eryk Wach. Młodzi artyści zaprezentowali etiudę teatralną pt. ” Wiatraki”. W przedstawieniu został poruszony problem samotności dziecka w oparciu o historię Antka, chłopca mieszkającego na XIX – wiecznej wsi oraz Tosi, współczesnej dziewczyny.