Aktualności Zespołu Szkół

Jasełka dla mieszkańców

09/01/2023

6 stycznia 2023r. w Święto Trzech Króli, po przerwie związanej z pandemią udało nam się wrócić do tradycji wystawiania jasełek dla społeczności lokalnej przez uczniów ZSP w Suchożebrach. Czytaj dalej »

Zaproszenie

03/01/2023

Dyrekcja Zespołu Szkół Publicznych w Suchożebrach, nauczyciele i uczniowie serdecznie zapraszają wszystkich rodziców i mieszkańców na Jasełka, które wystawione będą 6 stycznia 2023 roku o godzinie 18.00 na hali sportowej. Czytaj dalej »

Jasełka

22/12/2022

Dnia 21 grudnia 2022r. w naszej szkole odbyły się Jasełka. Odgrywanie inscenizacji o narodzinach Jezusa jest jedną z wielu pięknych tradycji związanych ze Świętami Bożego Narodzenia. W Świąteczną atmosferę pod czujnym okiem s. Teresy Skorupskiej, p. Czytaj dalej »

Jasełka

22/12/2022

W atmosferę świąt bardzo pięknie wprowadziły nas nasze przedszkolaki prezentując jasełka bożonarodzeniowe. Podczas występu dzieci przedstawiły swoją opowieść o narodzinach Jezusa, oprawioną wieloma tradycyjnymi kolędami i pastorałkami. Piękna scenografia nawiązująca do Betlejem oraz stroje przedszkolaków były idealnym dopełnieniem całego przedstawienia. Czytaj dalej »

Życzenia świąteczne

21/12/2022

Dyrekcja Zespołu Szkół Publicznych w Suchożebrach oraz cała społeczność szkolna życzy Państwu zdrowych, radosnych i pełnych miłości Świąt Bożego Narodzenia. A nadchodzący Nowy Rok  2023 niech obdarzy samymi sukcesami. Czytaj dalej »

Spotkanie opłatkowe w Przygodach

20/12/2022

Dnia 16 grudnia 2022r., w ramach współpracy z Gminnym Ośrodkiem Kultury w Suchożebrach, uczniowie naszej szkoły prezentowali swoje umiejętności wokalne podczas gminnego spotkania opłatkowego, które odbyło się w świetlicy wiejskiej w Przygodach.  Uczestnicy spotkania mogli wysłuchać 9 utworów w wykonaniu

Przegląd Kolęd i Pastorałek „Hej Kolęda”

20/12/2022

W dniach 14 oraz 15 grudnia 2022r. odbył się etap szkolny Gminnego Przeglądu Kolęd i Pastorałek pod hasłem „Hej Kolęda”. Czytaj dalej »

Spotkanie autorskie z Marią Makowiecką

28/11/2022

Dnia 25 listopada 2022r. odbyło się niezwykłe spotkanie z Panią Marią Hanną Makowiecką, autorką książki „Od Wielicka do Woli Suchożebrskiej albo historia jednego pytania”. Czytaj dalej »

Gminny Przegląd Kolęd i Pastorałek „Hej kolęda”

21/11/2022

Serdecznie zapraszamy uczniów do wzięcia udziału w Gminnym Przeglądzie Kolęd i Pastorałek „Hej kolęda”, pod patronatem honorowym Wójta Gminy Suchożebry. Czytaj dalej »

Wycieczka szkolna do Kazimierza Dolnego uczniów z Zespołu Szkół Publicznych im. Henryka Sienkiewicza w Suchożebrach

17/11/2022

9 listopada odbyła się wycieczka do Kazimierza Dolnego. Uczestnikami w większości byli uczniowie klas 3ab i 2a. Po przyjeździe spotkaliśmy się z przewodniczką, która oprowadziła nas po runku, gdzie podziwialiśmy zabytkową studnię i budynki. Czytaj dalej »