Aktualności Zespołu Szkół

Życzenia świąteczne

13/04/2022

Wyniki rekrutacji

11/04/2022

Lista dzieci przyjętych do klasy I Lista dzieci przyjętych do oddziału przedszkolnego przy Szkole Podstawowej Lista dzieci przyjętych do Przedszkola Publicznego Lista rezerwowa

Wyniki rekrutacji

01/04/2022

Lista dzieci zakwalifikowanych do klasy I Lista dzieci kontynuujących wychowanie przedszkolne w oddziale przedszkolnym przy Szkole Podstawowej Lista dzieci zakwalifikowanych do oddziału przedszkolnego przy Szkole Podstawowej Lista dzieci kontynuujących wychowanie przedszkolne w Przedszkolu Publicznym Lista dzieci zakwalifikowanych do przyjęcia do

Wyniki rekrutacji – Klub Dziecięcy

31/03/2022

Lista dzieci kontynuujących >>> Lista dzieci przyjętych >>> Lista rezerwowa >>>

W oczekiwaniu na małe bociany

24/03/2022

23 marca w naszym żłobkowym gniazdku zamieszkał bocian, który wykluł jaja. Maluchy powitały nowego członka i zapoznały się z jego wyglądem. Dzieci z ciekawością obserwowały gniazdo i z niecierpliwością oczekiwały małych bocianów. Czytaj dalej »

21 marca Dzień Kolorowych Skarpetek w klasach 1a i 1b.

22/03/2022

Pierwszy Dzień Wiosny i Dzień Wagarowicza to pierwsze, co przychodzi nam do głowy, gdy słyszymy o 21 marca. Jednakże tego dnia obchodzimy również Światowy Dzień Zespołu Downa, nazywanym też Dniem Kolorowej Skarpetki – nie do pary. Czytaj dalej »

Pierwszy Dzień Wiosny

21/03/2022

21 marca był w naszej szkolne nie tylko Pierwszym Dniem Wiosny, ale również Dniem Bez Plecaka. Uczniowie wykazali się ogromną kreatywnością. Czytaj dalej »

Wstępne wyniki rekrutacji – Klub Dziecięcy

21/03/2022

Lista dzieci kontynuujących >>> Lista dzieci zakwalifikowanych >>> Lista rezerwowa >>>

Podsumowanie projektu Młodzieżowa akcja na rzecz środowiska

18/03/2022

16 kwietnia 2022 r. w Zespole Szkół Publicznych w Suchożebrach odbyła się konferencja podsumowująca projekt „Młodzieżowa akcja na rzecz środowiska” organizowany przez Fundację Śmiałka. W spotkaniu prowadzonym przez p. Czytaj dalej »

Dzień Solidarności z Ukrainą

18/03/2022

  10 marca 2022 r. w szkole odbył się Dzień Solidarności z Ukrainą. Szkolne Koło Wolontariatu prowadziło sprzedaż ciasta w Kawiarence. Pyszne słodkości cieszyły się ogromnym zainteresowaniem wśród uczniów. Dziękujemy rodzicom za zaangażowanie się w organizację Kawiarenki. Czytaj dalej »