Aktualności Zespołu Szkół

„Z tańcem przez wieki”

24/05/2024

22.05.2024r. uczniowie naszej placówki zaprezentowali swoje umiejętnościami taneczne na XVII Gminnym Przeglądzie Tanecznym, organizowanym przez Zespół Oświatowy w Krześlinie. Nasi artyści występowali w czterech kategoriach wiekowych: przedszkole, oddziały przedszkolne, klasy I-III oraz klasy IV- VIII. Czytaj dalej »

„Kubuś Puchatek i przyjaciele” – Narodowy Program Rozwoju Czytelnictwa

06/05/2024

26 kwietnia 2024 roku klasa II w ramach Narodowego Programu Rozwoju Czytelnictwa przygotowała przedstawienie pt. : ” Kubuś Puchatek i przyjaciele”. Uczniowie pod opieką pani Jolanty Parapury i Małgorzaty Ścichockiej zaprezentowali znanych i lubianych bohaterów popularnych książek. Czytaj dalej »

Święto Konstytucji 3 Maja

30/04/2024

„Ojczyznę kocha się nie dlatego, że wielka, ale dlatego, że nasza” 30.04.2024 r. w naszej szkole odbył się uroczysty apel z okazji uchwalenia Konstytucji 3 Maja. Czytaj dalej »

Podsumowanie konkursu plastycznego„ Ziemię kochamy, więc o nią dbamy”

23/04/2024

 Z przyjemnością informujemy, że konkurs plastyczny pt.” Ziemię kochamy, więc  o nią dbamy” został rozstrzygnięty. Czytaj dalej »

Święto Chrztu Polski

22/04/2024

Święto Chrztu Polski obchodzimy 14 kwietnia. 1058 lat temu, w 966 roku książę Polan, Mieszko I, przyjął chrzest, który rozpoczął proces chrystianizacji Polski. Czytaj dalej »

Wyniki rekrutacji Klub Dziecięcy

15/04/2024

Lista dzieci przyjętych do Klubu Dziecięcego w Suchożebrach

Wizyta Inspektorów UDT

12/04/2024

W dniu 10 kwietnia w naszej szkole gościliśmy inspektorów Urzędu Dozoru Technicznego. W ramach realizowanego projektu” Mamo, tato – chcę czuć się bezpiecznie” zostały zorganizowane warsztaty dla  wszystkich grup przedszkolnych z naszej placówki. Czytaj dalej »

Potwierdzenie woli Klub Dziecięcy

09/04/2024

Potwierdzenie woli Klub Dziecięcy 

Wyniki rekrutacji Szkoła Podstawowa i Przedszkole

08/04/2024

Lista dzieci przyjętych do klasy I Szkoły Podstawowej w Suchożebrach Lista dzieci przyjętych do Oddziału Przedszkolnego przy Szkole Podstawowej w Suchożebrach Lista dzieci przyjętych do Przedszkola Publicznego w Suchożebrach Lista rezerwowa do Przedszkola Publicznego w Suchożebrach

Lista dzieci zakwalifikowanych do Klubu Dziecięcego

05/04/2024

Lista dzieci zakwalifikowanych do Klubu Dziecięcego w Suchożebrach Lista dzieci kontynuujących wychowanie w Klubie Dziecięcym w Suchożebrach Lista dzieci niezakwalifikowanych do Klubu Dziecięcego w Suchożebrach ” Rodzice dzieci zakwalifikowanych do Klubu Dziecięcego na rok 2024/2025 proszeni są o dostarczenie do