» Dzień Dziecka

Dzień Dziecka

Miło, sympatycznie i wesoło. Tymi słowami można określić obchody Międzynarodowego Dnia Dziecka uczniów kl. 0 – III naszej szkoły.

1 czerwca 2017r. o godz. 800 uczniowie klas 0-III pod opieką nauczycieli udali się do sali zabaw ,,Młynek’’ w Siedlcach, gdzie bardzo miło spędziły czas na zabawie.
Następnie pojechaliśmy do,, Novego kina’’ w Siedlcach na seans ,, Smerfy – poszukiwacze zaginionej wioski’’. W animowanym filmie poznaliśmy losy Smerfetki, która kierując się tajemniczą mapą, wraz z przyjaciółmi wyruszyła w pełną przygód wyprawę do Zakazanego Lasu. Wszyscy bawili się świetnie, a każde dziecko czuło się w tym dniu wyjątkowe. Na zakończenie dnia dzieci otrzymały słodki upominek. Za organizację i przebieg Dnia Dziecka odpowiedzialne były: Agnieszka Redzik i Katarzyna Wakuła.