» Rozpoczęcie roku szkolnego 2017/2018

Rozpoczęcie roku szkolnego 2017/2018

Wrzesień to miesiąc, kiedy nieodwołalnie kończą się wakacje i uczniowie wracają do szkolnej rzeczywistości. W bieżącym roku uroczysta inauguracja roku szkolnego odbyła się 4 września i tradycyjnie zgromadziła zarówno uczniów, jak i nauczycieli.
W rozmowach dało się jeszcze wyczuć ducha wakacji, ale jednocześnie słyszało się radość ze spotkania z kolegami z klasy. Trochę mniej pewnie czuli się pierwszoklasiści, wypatrujący znajomych twarzy.
Uroczystość rozpoczęła się odśpiewaniem hymnu państwowego, po którym pani dyrektor Elżbieta Żelazowska serdecznie powitała zgromadzonych w murach szkoły i życzyła wszystkim zapału do pracy oraz sukcesów, cierpliwości i dociekliwości w zgłębianiu wiedzy.
Następnie wszyscy obejrzeli krótki montaż słowno – muzyczny w wykonaniu uczniów klasy III pod kierunkiem pani Beaty Krupy. Pierwszy dzień po wakacjach, w murach szkoły, zakończył się spotkaniem z wychowawcami.