» „Dziś w przedszkolu śpiew i tańce, tańczą różne przebierańce…”

„Dziś w przedszkolu śpiew i tańce, tańczą różne przebierańce…”

W naszym przedszkolu bal karnawałowy odbył się 12 stycznia 2018 r. Już od rana w przedszkolu pojawiły się kolorowe postacie. Dzieci przebrane były za bohaterów znanych bajek. Można było spotkać wróżki, królewny, motylki, rycerzy, piratów, policjantów…, nie sposób wymienić i wyliczyć wszystkie postacie.

Uczestnicy balu przeszli do pięknie przystrojonej hali sportowej, która wprowadzała radosny nastrój oraz zachęcała wszystkich do  wesołej zabawy.

Bal karnawałowy rozpoczęła p. Dyrektor Elżbieta Żelazowska. Następnie dzieci z poszczególnych grup zaprezentowały występy wokalno – taneczne, do których zostały przygotowane przez swoje wychowawczynie.

O nagłośnienie hali sportowej zadbał nauczyciel muzyki z naszej szkoły p. Grzegorz Rostkowski. Na tę wyjątkową okazję zaprosiliśmy do prowadzenia balu grupę animatorów „Animek Bus”, którzy zachęcali wszystkich do wspólnego tańca i zabawy.

Kiedy czas zabawy dobiegł końca p. Dyrektor zaprosiła dzieci i rodziców do sal na słodki poczęstunek.

Dziękujemy dzieciom i rodzicom za zaangażowanie w przygotowanie pięknych balowych strojów. Kolejny bal już za rok. Zapraszamy!