Festyn Rodzinny

Dnia 8 czerwca 2018 roku w naszym przedszkolu odbył się Festyn Rodzinny. Przedszkolaki przygotowały  programy artystyczne nie tylko dla Mam, ale również dla Tatusiów obchodząc wspólnie „Dzień Rodziny”.

Podczas starannie przygotowanych występów przedszkolaki prezentowały swe talenty wokalne i taneczne, budząc zachwyt w oczach najbliższych.
„Dzień Rodziny” to wspaniały czas zarówno dla rodziców jak i dzieci pełen  radości i uśmiechu.

Po zaprezentowaniu programów artystycznych przez wszystkie grupy przedszkolne przyszedł czas na wspólną zabawę na dmuchanej zjeżdżalni , basenie z kulkami oraz w kącikach specjalnie przygotowanych dla najmłodszych. Było malowanie buzi, zabawy z chustą animacyjną, kącik gier i zabaw, chodzenie po linie oraz słodki poczęstunek przygotowany przez rodziców.

Wesołej zabawy nie było końca. Wszystkie dzieci były szczęśliwe i zadowolone.