» LEKCJA PRZEDSIĘBIORCZOŚCI

LEKCJA PRZEDSIĘBIORCZOŚCI

W dniu 17 października 2018 r. uczniowie klasy III SP wybrali się na wycieczkę do Banku Spółdzielczego w Suchożebrach. Celem wycieczki było zapoznanie uczniów z funkcjonowaniem banku oraz obsługą klientów. W tajniki bankowości wprowadził uczniów Dyrektor Krzysztof Makowiecki, który przygotował niespodzianki. Na zakończenie tej niecodziennej lekcji, wszyscy uczestnicy otrzymali drobne upominki z logo banku.

Tego samego dnia uczniowie odwiedzili Urząd Pocztowy, gdzie pani naczelnik wyjaśniła na czym polega praca w tej instytucji. Dzieci zadawały dużo pytań, na które  otrzymały ciekawe odpowiedzi. Następnie wszyscy uczniowie wysłali karty pocztowe z podziękowaniami dla kombatantów z okazji 100 rocznicy Odzyskania Niepodległości przez Polskę. Wyjście do znanych instytucji bardzo się podobało.