» Ślubowanie pierwszoklasistów.

Ślubowanie pierwszoklasistów.

Ślubowanie i pasowanie na ucznia to bardzo ważna uroczystość w naszym szkolnym kalendarzu.

Dnia 18 października 2018 r. odbyło się uroczyste przyjęcie 24 dzieci w poczet uczniów Szkoły Podstawowej w Suchożebrach. Uroczystość rozpoczęła się wspaniałym występem artystycznym pierwszaków, którzy następnie złożyli uroczystą przysięgę na sztandar szkoły. Po ślubowaniu, pani dyrektor za pomocą wielkiego, zaczarowanego ołówka, pasowała każdego pierwszaka na ucznia. Dzieci dostały legitymacje szkolne, dyplomy oraz miłą niespodziankę od rodziców i starszych kolegów.Uroczystość przebiegła bardzo sprawnie, w miłej, podniosłej atmosferze, dostarczając wszystkim uczniom i przybyłym gościom niezapomnianych wrażeń. Będziemy mogli wspominać dzień ślubowania, oglądając pamiątkowe zdjęcia wykonane przez fotografów.