» „Gdy się Chrystus rodzi i na świat przychodzi…”

„Gdy się Chrystus rodzi i na świat przychodzi…”

Dnia 20 grudnia 2018 r. o godzinie 12.30 w Publicznym Przedszkolu w Suchożebrach zostały przedstawione Jasełka Bożonarodzeniowe przygotowane przez dzieci z grupy 5 – latków, przy wokalnym wsparciu pozostałych przedszkolaków. Na przedstawienie tłumnie przybyli zaproszeni goście. Dzieci z ogromnym zaangażowaniem przedstawiły historię narodzin Pana Jezusa. Magii i klimatu przedstawieniu dodały kolędy i pastorałki śpiewane przez naszych przedszkolaków, a piękna scenografia wprowadziła wszystkich w uroczysty, świąteczny nastrój.                                                    Po wspaniałym przedstawieniu Pani Dyrektor Elżbieta Żelazowska złożyła wszystkim życzenia świąteczne i noworoczne. Spotkanie zakończyło się wigilijnym poczęstunkiem.