» „Babcia z Dziadkiem dziś świętują, wszystkie wnuki więc winszują…”

„Babcia z Dziadkiem dziś świętują, wszystkie wnuki więc winszują…”

W dniach od 18 do 22 lutego 2019 r. dzieci z poszczególnych grup gościły w naszym przedszkolu swoje ukochane Babcie oraz ukochanych Dziadków. Przedszkolaki z wielkim przejęciem i wzruszeniem przedstawiły specjalnie przygotowaną na tę wyjątkową okazję część artystyczną, recytowały wiersze, śpiewały piosenki i tańczyły. Na twarzach zaproszonych gości również było widać ogromną radość i dumę. W niejednym oku zakręciła się łza. Po części artystycznej przedszkolaki wręczyły swoim dziadkom pamiątkowe prezenty oraz wspólnie zasiedli do słodkiego poczęstunku. Mamy nadzieję, że spędzony czas w naszym przedszkolu na długo pozostanie w pamięci przedszkolaków oraz ich dziadków.
Wszystkim Babciom i Dziadkom jeszcze raz życzymy wszystkiego najlepszego, dużo zdrowia, uśmiechu oraz samych pogodnych dni.