» Spotkanie z pielęgniarką

Spotkanie z pielęgniarką

Piątek –  22.03.2019r. Tego dnia dzieci z naszego przedszkola odwiedziła pani pielęgniarka. Celem spotkania było uświadomienie przedszkolakom konieczności dbania o własne zdrowie, aby do późnych lat swojego życia mieć dobre samopoczucie i siły witalne do działania. Pani pielęgniarka przypomniała dzieciom, jak należy ubierać się odpowiednio do pogody, jak właściwie się odżywiać i jak zachować zasady higieny i zdrowego stylu życia . Dzieci, udzielając odpowiedzi na pytania gościa, wykazały się bardzo dużą wiedzą na temat zdrowia i czystości.  Dzieci miały mnóstwo pytań do pani pielęgniarki, na które sympatyczna pani Maria z radością odpowiedziała. Oczywiście wszystkie przedszkolaki otrzymały od gościa niespodzianki: kolorowanki oraz naklejki. Serdecznie dziękujemy pani Marii za przybycie, mile spędzony czas oraz za podzielenie się swoją wiedzą i umiejętnościami.