» Konkurs plastyczny „Kartka Wielkanocna”

Konkurs plastyczny „Kartka Wielkanocna”

W  naszym przedszkolu odbył się konkurs plastyczny pt. „ Kartka Wielkanocna”. Prace można było składać w dniach od  01.04 – 12.04.2019r.   Organizatorami konkursu były p. Barbara Stańska i p. Małgorzata Piszcz. W konkursie plastycznym wzięło udział 17 przedszkolaków.

Dnia 16.04.2019 komisja konkursowa  w składzie : p.Wicedyrektor R. Bajera, p. K.Wakuła, p. B. Stańska, p. M. Piszcz obejrzała i oceniła prace przedszkolaków. Wszystkie kartki były piękne, każda inna, ale na każdej akcent świąt wielkanocnych. Widniały na nich pisanki, baranki, koszyczki, zajączki i kurczaczki, a wiosenne odcienie zieleni i żółci przykuwały wzrok.  Po przeanalizowaniu treści pod kątem zgodności z tematem konkursu i estetyki wykonania oraz ogólnego wrażenia artystycznego wyróżniono autorów następujących prac:
I miejsce– Joanna Zalewska gr. I

II miejsce– Soszyńska Julia gr.I

III miejsce– Podniesiński Oskar gr.II

Prace wyróżnione :

– Wach Kacper gr. III

– Soszyński Maksymilian gr. III

– Sadłowska Iga gr.  II

– Mątewka Igor gr. II

– Mątewka Lena gr.II

– Reduch Gabriela gr. I

– Szczepanik Maja gr. III

– Woźniak Daria gr. II

– Lipińska Dominika gr. I

– Wiktoria Kowal gr. II

– Rucińska Alicja gr. II

– Jedlińska Anastazja gr. III

– Korneć Dawid gr. II

– Walczuk Michał gr. I

Dziękujemy wszystkim rodzicom i  dzieciom za zaangażowanie. Uczestnikom konkursu gratulujemy zdolności plastycznych.