» Festyn Rodzinny

Festyn Rodzinny

W piękną, słoneczną, czerwcową niedzielę, tuż po Dniu Dziecka, w naszej szkole zapanowała radosna atmosfera zabawy. Tego właśnie dnia odbył się kolejny już Festyn Rodzinny.  Bogaty program festynu oraz wspomnienie ubiegłorocznej imprezy sprawiło, że szkoła oraz boiska wypełniły się tłumem ludzi.

Na gości czekało mnóstwo atrakcji: występy artystyczne, zawody sportowe. Niecodzienną atrakcją były zamki dmuchane, malowanie twarzy, pokazy karate. Oblężenie przeżył również wóz i pokazy strażackie OSP w Suchożebrach. Na scenie odbyły się pokazy talentów dzieci wokalne, teatralne i taneczne.  Rodzice w roli aktorów zaprezentowali się w przedstawieniu „Czerwony Kapturek”.

Wsparciem dla podniebienia były domowe wypieki, kawa i herbata. Dzieci  częstowano watą cukrową, lodami i kiełbaską z grilla. Gorąco dziękujemy wszystkim, którzy w jakikolwiek sposób przyczynili się do organizacji festynu. Dziękujemy wszystkim mamom, babciom, ciociom, które upiekły przepyszne ciasta i oczywiście Wam – gościom, którzy przybyliście na nasz festyn.