» Święto Języków Obcych

Święto Języków Obcych

Dnia 5 czerwca 2019 roku odbyło się jak co roku Święto Języków Obcych, aby uświadomić wszystkim i nie tylko naszym uczniom jak ważna jest w obecnych czasach dobra znajomość  juz nie tylko jednego, ale kilku języków.

W tym roku gościliśmy na nim naszych kolegów i koleżanki z zaprzyjaźnionej szkoły w Kremmen wraz z opiekunkami.

Obejrzeliśmy wiele śmiesznych scenek dotyczących nauki języków obcych przygotowanych przez klasy VI. Posłuchaliśmy piosenek w języku angielskim, niemieckim i rosyjskim. Wspólnie odśpiewaliśmy piosenkę „Holidays”.

Grupa z Niemiec zatańczyła dla Nas taniec pod melodię z utworu Michaela Jacksona. Obejrzeliśmy również dwie prezentacje: jedną z wyjazdu Euroweek do Lądka Zdroju przygotowana przez klasy VI i drugą z wyjazdu do Grecji przygotowaną przez klasę IIIa gimnazjum.

Wszyscy świetnie sie bawili. Zapraszamy za rok.