» Wycieczka do Krainy Przygód

Wycieczka do Krainy Przygód

W dniu 5 czerwca 2019r.  w ramach obchodów Dnia Dziecka uczniowie klas O- III szkoły podstawowej wybrali się na wycieczkę do Krainy Przygód w Iganiach. Na dzieci czekało mnóstwo atrakcji. Uczniowie mieli możliwość jazdy na kładzie czy strzelania z łuku. Wybrali się także na spacer po leśnej krainie, w poszukiwaniu jej mieszkańców. Dzieci świetnie spisali się również w roli poszukiwaczy skarbów. Nie zabrakło jazdy na karuzeli, gry w mini golfa czy dmuchańców. Rozegrano konkursy w dojeniu krowy, multimedialnej grze w kręgle oraz w Twisterze.  Największą atrakcją okazał się jednak  zjazd na tyrolce, który dostarczył dzieciom mnóstwa radości. Po skończonej zabawie na dzieci czekały gorące kiełbaski z grilla. Poszukiwacze przygód wrócili do szkoły wyczerpani ale z ogromnym uśmiechem na ustach.