» Dzień Komisji Edukacji Narodowej

Dzień Komisji Edukacji Narodowej

Społeczność uczniowska naszej szkoły podziękowała za dar nauki, wychowanie i okazane serce. Z okazji Dnia Edukacji Narodowej (popularnie zwanego Dniem Nauczyciela) uczniowie klas 7a, 3b, 0ab wraz z opiekunami przygotowali uroczystą akademię. W ten sposób piosenką, wierszem, zabawnymi scenkami, a nawet tańcem uczcili święto nauczycieli, pracowników administracji i obsługi. W wielu ciepłych i miłych słowach młodzież doceniła i podkreśliła swoją  wdzięczność za codzienny trud pracy nauczyciela, jego poświęcenie, czujność i  troskę o dobro wychowanków.

 Na zakończenie głos zabrała Pani Dyrektor, która nauczycielom i wszystkim pracownikom szkoły podziękowała za współpracę oraz życzyła, by codzienna praca dawała radość i satysfakcję, uznanie ze strony wychowanków oraz poczucie zawodowego spełnienia. Do życzeń dołączyli się także obecni na uroczystości przedstawiciele Rady Rodziców, którzy życzyli wszystkim pracownikom szkoły dużo cierpliwości i wielu sukcesów w pracy. Samorząd Uczniowski przygotował słodki upominek dla przybyłych gości i pracowników ZSP w Suchożebrach.