» Konkurs plastyczny „Bombki choinkowe”

Konkurs plastyczny „Bombki choinkowe”

W dniach od 9 do 16 grudnia 2019 r. w naszym przedszkolu organizowany był konkurs plastyczny pt. „Bombki choinkowe”. Osobami odpowiedzialnymi za zorganizowanie i przeprowadzenie konkursu były: p. I. Suchożebrska i p. M. Rudnicka. W konkursie udział wzięło 27 dzieci. Wpłynęło wiele pięknych i pomysłowych prac, wykonanych różnymi technikami. Jury w składzie: p. dyrektor E. Żelazowska, p. wicedyrektor R. Bajera, p. I. Suchożebrska i p. M. Rudnicka wytypowało następujące prace:

I miejsce –  Lena Mątewka – grupa I

                      Oliwier Oszczepaliński – grupa II

II miejsce – Anastazja Jedlińska – grupa II

                      Maksymilian Soszyński – grupa I

III miejsce – Lena Kudelska – grupa III

                        Wojciech Ługowski – grupa II

                        Dawid Korneć  – grupa I

Pozostali uczestnicy otrzymali wyróżnienia oraz nagrody pocieszenia.