» Choinka szkolna

Choinka szkolna

 Po ciężkiej pracy w I semestrze nauki uczniowie niewątpliwie zasłużyli na odpoczynek oraz dobrą rozrywkę w postaci zabawy karnawałowej, która odbyła się w naszej szkole w sobotę  stycznia. Tego dnia dzieciom towarzyszyło wiele emocji i wrażeń. Hala sportowa zamieniła się w prawdziwą salę balową. Udekorowana sala zachęcała do szampańskiej zabawy. W szkole zaroiło się od piratów, rycerzy, kowbojów, klaunów, czarodziejów…. Wszyscy bawili się znakomicie, bo humor dopisywał zarówno dzieciom, wychowawcom jak i rodzicom. Zabawę dla klas 0-3 prowadził pan Grzegorz Rostkowski. Były korowody, kółeczka i tańce w parach. Szczególnym zainteresowaniem cieszyły się popisy grup tanecznych prowadzonych pod kierunkiem p. Agnieszki Lipińskiej, oraz występy poszczególnych klas. Uczniowie klas 4-8 mogli obejrzeć układ taneczny do utworu pt. „Bauce”. Tegoroczna zabawa należała do udanych. Wszyscy byli zmęczeni tańcami, ale zadowoleni.