» Ćwiczenia z języka angielskiego

Ćwiczenia z języka angielskiego

Szanowni Państwo,

nauka języka angielskiego w przedszkolu to nauka poprzez zabawę. W zaistniałej sytuacji warto byście Państwo poświęcili czas 2 razy w tygodniu (ok. 15 minut) na zabawy i ćwiczenia językowe z dziećmi.  Oxford  Parents to bezpłatna, ogólnodostępna strona przeznaczona dla rodziców, na której znajdziecie wiele propozycji zabaw i pomysłów, jak pomóc swojemu dziecku w nauce angielskiego w domu.  Dodatkowo możecie Państwo utrwalać  materiał  leksykalny oraz wprowadzać nowe słownictwo za pomocą materiałów interaktywnych dostępnych na stronie https://elt.oup.com/student/playtime/?cc=pl&selLanguage=pl.

Grupa IV realizuje poziom Starter, grupa III poziom A, grupy II i I poziom B.W poszczególnych zakładkach znajdują się gry i piosenki dostosowane do realizowanego materiału przez poszczególne grupy.

Życzę Państwu i dzieciom udanej zabawy z językiem angielskim.

Pozdrawiam

Magdalena Gadomska.

Tydzień I

Tydzień II

Tydzień III

Tydzień IV

Tydzień V

Tydzień VI

Tydzień VII

Tydzień VIII

Tydzień IX