» List do Mikołaja

List do Mikołaja

Suchożebry, 7 grudnia 2020 r.

Drogi Mikołaju!

       Mamy 9 lat. Chodzimy do III klasy. Wiemy, że spełniasz marzenia dzieci, lubisz patrzeć na ich zadowolone buzie. Przychodzisz niespostrzeżenie, umiesz ukryć się w różnych miejscach. Wiemy, że gdy dzieci są niegrzeczne stajesz się roztargniony i gubisz prezenty. W tym roku staraliśmy się być grzeczni, nie rozrabialiśmy zbytnio, słuchaliśmy rodziców i Pani w szkole. 

       Naszym marzeniem było spotkać się z Tobą.  Dziękujemy, że w tym roku odwiedziłeś nas i osobiście wręczyłeś nam prezenty. To było wspaniałe spotkanie. Ty i Twój Elf w naszych domach!

       My też mamy dla Ciebie prezent. Przesyłamy Ci zdjęcia z wizyty u nas.

       Pozdrawiamy Cię serdecznie.

Klasa III

Szkoła Podstawowa

w Suchożebrach