» Konkurs plastyczny „Łańcuch choinkowy”

Konkurs plastyczny „Łańcuch choinkowy”

W dniach od 14 do 21 grudnia 2020 r. w naszym przedszkolu organizowany był konkurs plastyczny pt. „Łańcuch choinkowy”. Osobami odpowiedzialnymi za zorganizowanie i przeprowadzenie konkursu były: p. I. Suchożebrska i p. M. Rudnicka. W konkursie udział wzięło 16 osób. Wpłynęło wiele pięknych i pomysłowych prac, wykonanych różnymi technikami. Jury w składzie: p. wicedyrektor R. Bajera,  p. M. Wierzbicka, p. I. Sudoł, wytypowało następujące prace:

I miejsce –  Jakub Wilczyński – grupa III

II miejsce – Iga Wolińska – grupa III

III miejsce – Oliwier Wach – grupa II

Pozostali uczestnicy otrzymali wyróżnienia:

 1. Aleksandra Wójcik
 2. Lena Kudelska
 3. Julia Prokopiak
 4. Monika Mlonek
 5. Nela Śledź
 6. Dominika Wojewódzka
 7. Gabriela Cała
 8. Elena Jedlińska
 9. Bartosz Kowalczyk
 10. Kamila Kraska
 11. Krystian Nasiłowski
 12. Patrycja Próchnicka
 13. Urszula Zalewska

Dziękujemy wszystkim za wzięcie udziału w konkursie.