» Konkurs plastyczny „Moja ulubiona postać z bajki”

Konkurs plastyczny „Moja ulubiona postać z bajki”

W dniach od 15 do 26 lutego 2021 r. w naszym przedszkolu organizowany był konkurs plastyczny pt. „Moja ulubiona postać z bajki”. Osobami odpowiedzialnymi za zorganizowanie i przeprowadzenie konkursu były: p. M. Pazulak i p. M. Wierzbicka. W konkursie udział wzięło 17 osób. Wpłynęło wiele pięknych i pomysłowych prac, wykonanych różnymi technikami. Jury w składzie: p. dyrektor E. Żelazowska, p. wicedyrektor R. Bajera,  p. M. Wierzbicka, p. M. Pazulak, wytypowało następujące prace:

I miejsce –  Iga Szczepanik – grupa I

II miejsce – Bartosz Kowalczyk – grupa II

III miejsce – Hanna Michalska – grupa II

Pozostali uczestnicy otrzymali wyróżnienia:

Nikola Supryn

Nikola Mazurek

Nela Śledź

Kamila Kraska

Marysia Aftyka

Marek Lipiński

Zuzanna Leszczuk

Dominika Wojewódzka

Elena Jedlińska

Marcel Szcześniak

Gabrysia Cała

Iga Ciołek

Kuba Wilczyński

Iga Wolińska

Dziękujemy wszystkim za wzięcie udziału w konkursie.