KONKURS PLASTYCZNY pt. „KURCZACZEK WIELKANOCNY”

W dniach od 15 do 26 marca 2021 r. w naszym przedszkolu organizowany był konkurs plastyczny pt. „Kurczaczek Wielkanocny”. Osobami odpowiedzialnymi za zorganizowanie i przeprowadzenie konkursu były: p. I. Sudoł i p. M. Ścichocka, p. K. Bujalska. W konkursie udział wzięło 33 osób. Wpłynęło wiele pięknych i pomysłowych prac, wykonanych różnymi technikami w formie płaskiej i przestrzennej. Jury w składzie: p. dyrektor E. Żelazowska, p. wicedyrektor R. Bajera,  p. I. Sudoł, p. K. Bujalska, wytypowało następujące prace w dwóch kategoriach:

W kategorii praca płaska:

I miejsce– Mia Podniesińska gr. III

II miejsce– Iga Szczepanik gr. I

III miejsce– Antoni Wierzbicki gr. II

W kategorii praca przestrzenna:

I miejsce– Gabriela Kisielińska gr. I

II miejsce– Iga Wolińska gr. III

III miejsce– Dominika Wojewódzka gr. II

III miejsce– Gabriela Cała gr. III

Wyróżnienia w kategorii prac przestrzennych:

– Bartosz Kowalczyk gr. II

– Iga Ciołek gr. I

– Krystian Strus gr. I

Bardzo dziękujemy wszystkim przedszkolakom za udział w konkursie.