Dzień Dziecka

I nadszedł najbardziej oczekiwany i lubiany dzień przez wszystkie dzieci, i te małe, i te duże. Przedszkolaki z pięknymi uśmiechami przywitały nas w przedszkolu z niecierpliwością oczekując na zapowiadane niespodzianki. Jeszcze przed śniadaniem miały okazje  na zabawy ruchowe z balonami. Potem był czas na malowanie twarzy i wspólną dyskotekę. Największą atrakcją okazał się pokaz baniek mydlanych. Owocowo-słodki poczęstunek okazał się smaczną przerwą w tańcu, zaś lody po obiedzie przepysznym deserem. Było tyle radości, że nawet nie zdążyliśmy zaproponować dzieciom wszystkich zaplanowanych atrakcji. Dlatego tatuaże i naklejki przełożyliśmy na kolejne dni. Bardzo dziękujemy rodzicom za pomoc w organizacji tego najważniejszego dnia dla naszych przedszkolaków. Dzieciom zaś życzymy, aby te cudowne uśmiechy pozostały na zawsze.