Jasełka

W atmosferę świąt bardzo pięknie wprowadziły nas nasze przedszkolaki prezentując jasełka bożonarodzeniowe. Podczas występu dzieci przedstawiły swoją opowieść o narodzinach Jezusa, oprawioną wieloma tradycyjnymi kolędami i pastorałkami. Piękna scenografia nawiązująca do Betlejem oraz stroje przedszkolaków były idealnym dopełnieniem całego przedstawienia. Mali artyści z dużym przejęciem i zaangażowaniem wiernie odtwarzali wyznaczone im role. Za swój występ otrzymali gromkie brawa od publiczności. Na koniec Pani wicedyrektor Renata Bajera podziękowała pięciolatkom i nauczycielom za cudowny występ i złożyła wszystkim świąteczne życzenia.

Korzystając z tej okazji, również pragniemy w imieniu wszystkich pracowników przedszkola złożyć Państwu najserdeczniejsze życzenia miłości i wszelkiego dobra. Aby przy świątecznym stole nie zabrakło światła i ciepła rodzinnej atmosfery, a Nowy Rok niósł ze sobą szczęście, pomyślność.

Wesołych Świąt!