Jasełka dla mieszkańców

6 stycznia 2023r. w Święto Trzech Króli, po przerwie związanej z pandemią udało nam się wrócić do tradycji wystawiania jasełek dla społeczności lokalnej przez uczniów ZSP w Suchożebrach. Ksiądz Paweł Tomaszewski rozpoczął spotkanie od wspólnej modlitwy, następnie zaproszeni goście z zainteresowaniem obejrzeli występ naszych artystów, chętnie włączyli się także w zwyczaj śpiewania kolęd i pastorałek. Występy uczniów zostały nagrodzone gromkimi brawami. Na zakończenie przedstawienia głos zabrała Pani Dyrektor ZSP w Suchożebrach Elżbieta Żelazowska. Podziękowała uczniom oraz wszystkim nauczycielom zaangażowanym w organizację przedstawienia, a mieszkańcom gminy Suchożebry złożyła serdeczne życzenia noworoczne. W przygotowanie jasełek byli zaangażowani uczniowie klas 4a i 4b, 7 oraz laureaci etapu szkolnego Gminnego Konkursu Kolęd i Pastorałek, którzy zostali przygotowani pod czujnym okiem s. Teresy Skorupskiej, Pani Grażyny Rajkowskiej, Pani Anny Bloch-Nabiałek,  w przygotowaniu dekoracji pomagały im Panie Joanna Pluciak, Edyta Filipek oraz nauczyciele z przedszkola.