Uroczysta Gala Zakończenia Roku Przedszkolnego 2023/2024

Dnia 21 czerwca 34 przedszkolaków oficjalnie pożegnało przedszkole, by od września rozpocząć naukę w klasach 0. Dzieci zostały wyróżnione medalami       w następujących kategoriach: dobry kolega, tancerz wspaniały, piosenkarz roku, super artysta, sportowiec roku, mistrz edukacji oraz otrzymały prezenty od swoich młodszych kolegów. Wszystkie przedszkolaki zostały wyróżnione dyplomem i książką.

Rok szkolny zakończyły też dzieci z klubiku, które odważnie wystąpiły przed zgromadzoną publicznością. Panie Dyrektor i Wicedyrektor wręczyły im dyplomy i pamiątkowe książeczki.

Na koniec Pani Dyrektor wręczyła podziękowania rodzicom działającym          w prezydium przedszkola.

Gratulujemy wszystkim przedszkolakom i maluszkom z klubiku postępów         w rozwoju i nauce     w minionym roku i życzymy udanych i bezpiecznych wakacji,   a zgromadzonym gościom i rodzicom  dziękujemy za liczną obecność na naszej gali.