Uroczyste Zakończenie Roku Szkolnego 2023/2024

21 czerwca zakończyliśmy uroczyście rok szkolny 2023/2024.👩‍🏫 Obchody tradycyjnie rozpoczęto Mszą Świętą, na której pożegnaliśmy ks. proboszcza Kazimierza Chełstowskiego. Podczas części oficjalnej głos zabrali zaproszeni goście, oraz dyrekcja. Uczniowie, którzy uzyskali świadectwa z wyróżnieniem otrzymali nagrody 📚książkowe lub 💵pieniężne. Wręczono także nagrody w konkursach szkolnych 📐🔢.

Rada Rodziców natomiast wyróżniła Panią Magdalenę Gadomską nadając jej tytuł 🪽„Nauczyciela, który uskrzydla”.🪽 Cieszymy się, że praca naszej kadry jest doceniana przez rodziców💙

➡️Dla ósmoklasistów był to ostatni rok nauki w Szkole Podstawowej, oficjalnie przekazali młodszym kolegom sztandar szkoły, po czym zaprezentowali 🎭krótką część artystyczną. Były gratulacje i życzenia dla uczniów, a także podziękowania dla rodziców.

W imieniu dyrekcji i pracowników szkoły dziękujemy rodzicom uczniów klas ósmych za pyszny tort a pociechom jeszcze raz życzymy sukcesów w dalszej edukacji i odwagi w spełnianiu marzeń💜