Uliczny Turniej Koszykówki
W sobotę 20.06.2026r. uczennice ze Szkoły Podstawowej w Suchożebrach wzięły udział w 35. Ulicznym Turnieju Koszykówki Blacktop w Siedlcach. Był to ich debiutancki start w tych prestiżowych, regionalnych rozgrywkach koszykówki ulicznej (streetballu).












