» 8 Marca 2017

8 Marca 2017

Święto kobiet w naszej szkole.

8 marca chłopcy ze szkoły podstawowej oraz gimnazjum przygotowali dla wszystkich miłą niespodziankę. Tego dnia już od samego rana w szkole dziewczynki oraz panie witane były przez chłopców cukierkami. Później odbyła się część artystyczna, na której w obecności wszystkich uczniów i nauczycieli chłopcy zaprezentowali „Dzień Kobiet z gwiazdami” oraz piosenki. Wszyscy świetnie się bawili, a na koniec poproszono o bis.

Uczniowie biorący udział w części artystycznej to:
Kruk Cezary – kl. IV A
Kruk Dawid – kl. IV A
Trojanowski Jakub – kl. IV A
Wyżywniak Jakub – kl. IV B
Dymowski Kacper – kl. V
Korneć Karol – kl. V
Bakal Michał – kl. VI
Cabaj Dawid – kl. VI
Kadej Daniel – kl. VI
Niegowski Jakub – kl. I A gimnazjum – taniec
Sarnowski Szymon – kl. II A gimnazjum – taniec
Barszcz Michał – kl. II B gimnazjum – śpiew
Niegowski Grzegorz – kl. II B gimnazjum – śpiew
Supryn Jakub – kl. II B gimnazjum – śpiew

Uczniowie przygotowywali się pod kierunkiem p.Hanny Nowak – nauczyciela bibliotekarza, p. Magdaleny Gadomskiej – opiekuna Samorządu Szkolnego oraz p. Grzegorza Rostkowskiego – nauczyciela przedmiotów artystycznych.