» KONKURS – Żyrafka.

KONKURS – Żyrafka.

Konkurs matematyczny ,,Żyrafka’’

Z przyjemnością informujemy, że 12.05.2017r. czworo dzieci z oddziału przedszkolnego 0b wzięło udział w II Konkursie Matematycznym „Żyrafka” organizowanym przez Pracownię Wychowania Przedszkolnego i Instytut Matematyki i Fizyki Uniwersytetu Przyrodniczo-Humanistycznego w Siedlcach. W konkursie naszą szkołę reprezentowali:
• Dytłow Sandra
• Kowal Gabriel
• Mikołajewicz Julia
• Woźniak Kornelia
Uroczystość podsumowania i ogłoszenie wyników konkursu odbyło się 19 maja 2017 r. w auli Instytutu Matematyki i Fizyki Uniwersytetu Przyrodniczo – Humanistycznego w Siedlcach. W spotkaniu uczestniczyli przedstawicieli najwyższych Władz Uczelni, Władz Miasta oraz sponsorów. (W konkursie wzięło udział 108 dzieci). Jesteśmy dumni z naszych „małych matematyków”, którzy wykazali się wiedzą matematyczną i świetnie poradziły sobie z przygotowanymi zadaniami.!!! Wszystkie dzieci wróciły zadowolone z dyplomami i upominkami. Po uroczystym wręczeniu nagród, wyróżnień i upominków dzieci wzięły udział w warsztatach matematycznych, gdzie tworzyły bryły przestrzenne. Do konkursu przygotowywała dzieci pani Katarzyna Wakuła- nauczyciel wspomagający w grupie 0B.